Athlete Profiles Rankings

# PL NAME YR TEAM TIME MEET REGION
1 1 Sam Worley 12 New Braunfels Canyon 4:00.61 Texas Relays 4-6A
2 4 Reed Brown 12 Southlake Carroll 4:03.23 Texas Relays 1-6A
3 1 Daniel Viegra 12 Pflugerville Henderickson 4:12.25 Arkansas Indoor Meet 2-6A
4 1 Cade Bethmann 12 Arlington Martin 4:14.45 Texas Distance Festival 1-6A
5 1 Justin Botello 12 Pflugerville Henderickson 4:14.72 Jesuit Sheaner Meet 2-6A
6 2 Micah Langat 12 Keller Central 4:15.55 Texas Distance Festival 1-6A
7 1 Noah Wells 12 The Woodlands 4:15.70 Kingwood True Meet 2-6A
8 3 Brian Lujan 12 El Paso Americas 4:16.08 Texas Distance Festival 1-6A
9 2 Jake Johnson 12 Allen 4:16.47 Jesuit Sheaner Meet 1-6A
10 1 Alessandro Topini 12 The Woodlands College Park 4:16.52 Atascocita Meet 2-6A

First   1   2   3   4   5   6   7   8   9...Last

# PL NAME YR TEAM TIME MEET REGION
1 1 Julia Heymach 12 Houston Lamar 4:52.98 Atascocita Meet 3-6A
2 1 Gracie Morris 9 Aledo 4:53.02 Texas Distance Festival 1-5A
3 1 London Culbreath 9 McKinney North 4:53.27 Arkansas Indoor Meet 2-5A
4 2 Ashton Endsley 12 Abilene 4:55.47 Texas Relays 1-6A
5 2 Quinn Owen 11 Marcus 4:55.69 Texas Distance Festival 1-6A
6 4 Elizabeth Reneau 11 Argyle Liberty Christian 4:56.83 Texas Relays TAPPS
7 6 Catherine Tracht 11 Southlake Carroll 4:59.00 Texas Relays 1-6A
8 7 Kelsey Ramirez 12 La Porte 5:00.27 Texas Relays 3-6A
9 1 Abbey Santoro 11 Keller 5:00.99 Jesuit Sheaner Meet 1-6A
10 2 Sarah Antrich 12 Kingwood High School 5:01.58 Atascocita Meet 3-6A

First   1   2   3   4   5   6   7   8   9...Last

# PL NAME YR TEAM TIME MEET REGION
1 1 Cade Bethmann 12 Arlington Martin 09:09.26 Jesuit Sheaner Meet 1-6A
2 2 Joel Potter 12 Keller 09:10.16 Jesuit Sheaner Meet 1-6A
3 3 Connor O'neill 12 Dallas Jesuit 09:11.04 Jesuit Sheaner Meet 2-6A
4 5 Conner Miller 12 Lewisville Hebron 09:11.79 Jesuit Sheaner Meet 1-6A
5 1 Daniel Viegra 12 Pflugerville Henderickson 09:13.27 Westlake Meet 2-6A
6 1 Sam Worley 12 New Braunfels Canyon 09:15.38 Dripping Springs Meet 4-6A
7 6 Brady Grant 11 Lake Travis 09:16.03 Jesuit Sheaner Meet 4-6A
8 1 Alessandro Topini 12 The Woodlands College Park 09:16.41 The Woodlands Meet 2-6A
9 1 George Cyboran 12 Kingwood High School 09:17.52 Atascocita Meet 3-6A
10 1 Alex Maier 10 Flower Mound 09:18.16 Coppell Meet 1-6A

First   1   2   3   4   5   6   7   8   9...Last

# PL NAME YR TEAM TIME MEET REGION
1 1 London Culbreath 9 McKinney North 10:31.91 Wylie Givens Meet 2-5A
2 1 Julia Heymach 12 Houston Lamar 10:36.46 Atascocita Meet 3-6A
3 3 Quinn Owen 11 Marcus 10:43.69 Texas Relays 1-6A
4 1 Gracie Morris 9 Aledo 10:48.62 Weatherford Roo Relays 1-5A
5 1 Ashlyn Hillyard 10 Plano Senior HS 10:49.42 Plano Meet 1-6A
6 1 Elizabeth Reneau 11 Argyle Liberty Christian 10:55.12 Jesuit Sheaner Meet TAPPS
7 1 Lourdes Vivas 12 The Woodlands 10:55.22 The Woodlands Meet 2-6A
8 2 Ali White 12 Southlake Carroll 10:56.97 Jesuit Sheaner Meet 1-6A
9 5 Gillian Mortimer 12 Southlake Carroll 10:57.98 Texas Relays 1-6A
10 6 Lauren Edwards 12 Grapevine 10:58.01 Texas Relays 1-5A

First   1   2   3   4   5   6   7   8   9...Last

# PL NAME YR TEAM TIME MEET REGION
1 1 Sam Worley 12 New Braunfels Canyon 1:50.43 Boerne Champion Meet 4-6A
2 1 Joe Austin 12 Conroe Oak Ridge 1:53.27 Oak Ridge Meet 2-6A
3 1 Reed Brown 12 Southlake Carroll 1:53.41 Jesuit Sheaner Meet 1-6A
4 1 Ethan Delgado 11 El Paso El Dorado 1:54.21 El Paso Eastwood Meet 1-6A
5 1 Mikel Escobar 12 Ben Bolt 1:54.58 RGVCA Meet 4-2A
6 1 Myriq Freeman 11 Cypress Ridge 1:54.59 Aldine Meet 3-6A
7 1 George Cyboran 12 Kingwood High School 1:54.60 Kingwood True Meet 3-6A
8 2 Micah Langat 12 Keller Central 1:54.61 Jesuit Sheaner Meet 1-6A
9 1 Jason Bugg 12 Houston Strake Jesuit 1:54.66 Bayshore Olympics 3-6A
10 1 Victor Bocanegra 12 La Joya Palmview 1:54.68 Roma Meet 4-6A

First   1   2   3   4   5   6   7   8   9...Last

# PL NAME YR TEAM TIME MEET REGION
1 1 Megan Rourke 12 Lake Travis 2:11.11 Jesuit Sheaner Meet 4-6A
2 1 Julia Heymach 12 Houston Lamar 2:11.69 Houston Meet 3-6A
3 1 Morgan Stewart 12 Jersey Village 2:11.80 Seven Lakes Meet 3-6A
4 1 Alyssa Duhart 10 Frisco Heritage 2:12.79 Frisco Heritage Meet 2-5A
5 2 Nissi Kabongo 10 Frisco Liberty 2:13.03 Frisco Heritage Meet 2-5A
6 1 London Culbreath 9 McKinney North 2:13.37 Wylie Givens Meet 2-5A
7 1 Steffi Jones 12 Plano Senior HS 2:13.40 Texas Distance Festival 1-6A
8 1 Emily Mills 12 The Woodlands 2:14.00 Kingwood True Meet 2-6A
9 3 Gracie Morris 9 Aledo 2:14.28 Arkansas Indoor Meet 1-5A
10 1 Jean Jenkins 12 Cypress Falls 2:14.30 Huntsville Meet 3-6A

First   1   2   3   4   5   6   7   8   9...Last